Naujų Kūrybinių Žvalgybos Surinkti Kamuolys Vaikams, Dėlionės, Žaislų, Nostalgiškas Klasikinis Asamblėjos Magijos Kubo, Rutulio, Mokymosi Žaislai, Vaikų

€6.38

Prieinamumas: Yra sandėlyje

w814

Kulka Taškų:

1、Su Saugojimo Funkcija: Lavinti vaikų gero finansų valdymo įpročiai, ir susirinkimas yra modifikuoti, teikti įdomus surinkimo patirtį vaikams.

2、Galvoju Auginti: Ugdyti mąstymo būdą, galite naudoti tuščias erdves sudurti ir tiesioginio spalvos kamuoliukus, kad atitiktų spalvos išorinio apskritimo ratą.

3、Įdomus ir Džiaugsmo: Tinka visoms amžiaus grupėms.Leiskite jums trukti valandas.Svarbi veiklos mokyti vaikus dirbti sunku spręsti sudėtingas problemas ir pagerinti savo atmintį.

4、Vaikų Žaislai: yra šimtai galimų kombinacijų loginio mąstymo dėliones, nuo pagrindinio į nukrypsta sunku, bet yra tik vienas teisingas atsakymas.

5、Mokymosi Veiklų Namuose: Ar puiki veikla, už savo vaikus likti dalyvauja, pramogų ir mokytis už klasės ribų.Mes esame įsipareigoję teikti išteklių savo vaikams mokytis ir žaisti namuose.

Specifikacija:

Pavadinimas: Surinkti Žaislai Ankstyvojo Ugdymo

Pakavimo būdas: spalvų dėžutė

Pakavimo kiekis: 60pcs

Bruto svoris išorinė dėžė: apie 18kg

Neto svoris išorinio langelį: apie 16kg

Spalva dėžutės dydis: apie 17*17*17cm/6.69*6.69*6.69 colių

Gaminio dydis: apie 16.5*16.5*16.5 cm/6.50*6.50*6.50

Pakavimo Sąrašas:

1*Dėlionės Asamblėjos Kamuolys

Žymos:Kuba Nuotrauka, Tepalo Maru, Kubas Tapetai, Kuba Italija, Kamuolys Rubikas, Lauke Ikea, Pastabos Kuba, Rubiko Kubas, Kamuolys Kong, Kubas Dekoras.

Produkto Pavadinimas Surinkti žaislai ankstyvojo ugdymo
pakavimo kiekis 60pcs
Gaminio dydis
Neto svoris išorinio langelį
medžiaga Plastikiniai

Parašykite savo atsiliepimą!

Naujų Kūrybinių Žvalgybos Surinkti Kamuolys Vaikams, Dėlionės, Žaislų, Nostalgiškas Klasikinis Asamblėjos Magijos Kubo, Rutulio, Mokymosi Žaislai, Vaikų

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai