2020 Nemokamas pristatymas!!MJ-S1.6X2.4 Sumažinti Tiesiai tipas spygliuota vandens montavimo jungtys 1.6 mm 2.4 mm (100vnt/daug)

€27.13

Prieinamumas: Yra sandėlyje

w515

MOJO JUTIKLIS

Žarnos Jungtis Detalės

Naudojant Plotas

Jis tinka visų rūšių sunkiai žarnos

(karšto vandens vamzdžiai,vamzdžių saulės,oro kondicionieriai,oro slėgio vamzdžius ir kt.)

Dėmesio

★ Šis produktas yra ne vienkartiniai medicinos prietaisai, palaidi daiktai, nepriklausomai pakavimo, nr. sterilizacija (jei reikia, galite sterilizuoti sau per aukštos temperatūros ir aukšto slėgio arba etileno oksidu) farmacijos, biologinių eksperimentų su pramoninė įranga, jungtys.

★ Dėl didelės paklausos cheminių likučių, produktų biocheminiai eksperimentai, produktų, mūsų bendrovė yra ne sterilių pakuočių, bet nėra švino, kadmio ir kitų sunkiųjų metalų, kenksmingų medžiagų (gali pateikti nustatymo ataskaita).

★ Taip pat dėl šios priežasties,mes neįmanoma patvirtinti, ar produktai išsiųstas jums buvo veikiami kenksmingų medžiagų, veikiančių jūsų vietovėje.

★ Todėl, kuo mūsų produktai yra parduodami, tai ne mano įmonės priežasčių nėra grąžinami.Yra ir nuotraukų matmenys pagal išsamiai produkto,Prašome peržiūrėti ir patvirtinti iki jums mokama.

Prašome susisiekti su mumis artimiausiu metu, jei nėra įvykdytos,mes siūlome geriausią aptarnavimą, kol būsite patenkinti!

Jei jus tenkina elementus,nuomos nepamirškite palikti mums, 5 žvaigždučių, kaip encoragement.

Ačiū!Malonu bendradarbiauti su jumis!

Žymos:3rca Jungtis, 19 Jungtis, 6, 2 Mm Jungtis, 25 Jungtis, 40pin Jungtis, Jungtis 14pin, 9pin Jungtis, Rg402 Sma Jungtis, 3 Kryptis Jungtis, 11mm Jungtis.

Modelio Numeris MJ-S1.6X2.4
Prekės Pavadinimas MOJO

Parašykite savo atsiliepimą!

2020 Nemokamas pristatymas!!MJ-S1.6X2.4 Sumažinti Tiesiai tipas spygliuota vandens montavimo jungtys 1.6 mm 2.4 mm (100vnt/daug)

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai